Výročná konferencia Dr. Nona na Slovensku
Komentáre vypnuté na Výročná konferencia Dr. Nona na Slovensku

Za účelom školenia a ocenenia úspechov za rok 2017, sme boli opäť v spoločnosti zakladateľov Dr. Nona, International Ltd., Izrael, s pani Dr. Nonou Kuchinou a jej manželom Michailom Shneersonom, ktorí prijali pozvanie na Slovensko už po piaty raz.

Dr. Nona s formulou Halo complex™ je výrazne odlišná a jediná produkcia z Mŕtveho mora na svete. Aj preto si získala tento rok rekordný počet účastníkov zo Slovenska aj Česka. Návšteva samotných zakladateľov spoločnosti vo mne vyvolala pocity očakávania, ktorým som sa neubránila, pretože som vedela, že mi to prinesie nové veci aj dôležité poznatky.

Pracovná návšteva Dr. Nona Kuchina a jej manžela trvala 3 dni. Dopriali si prehliadku Bojnického zámku a prechádzku po lesoparku. Veľmi dôležitou časťou bolo produktové školenie formou prezentácií. V sobotu 19. mája 2018 sa uskutočnilo v Prievidzi a v nedeľu 20. mája 2018 v Košiciach.

Ako vnímam samotnú Dr. Nona a jej manžela? Nie len pre mňa, ale iste aj pre spoločnosť, je to významný, veľmi príjemný a aj napriek svojmu veku veľmi energický manželský pár. Priblížili nám dianie v spoločnosti Dr. Nona. Pán Shneerson hovoril o takmer dvadsaťpäť ročnej histórii firmy a o poučení sa z chýb v oblasti marketingu. Predstavil aj finančné plány na ďalšie obdobie. Informoval nás o pozitívnych zmenách v marketingovom pláne. Hovoril o súvislostiach s prácou v MLM, etikou a zodpovednosti za jej dodržiavanie ako aj o zaujímavých motivačných novinkách pre začínajúcich spolupracovníkov.

Nezabudnuteľná bola aj samotná pani Dr. Nona Kuchina. V jej jedinečnom podaní, v ruskom jazyku tlmočenom do slovenčiny, nás svojou interaktívnou prezentáciou školila o produktoch. Jej prezentáciu pod názvom “Pravidlá zdravia” tvorili skladby produktov, ktoré vytvárajú stabilnú základňu spoločnosti. Predstavila aj horúce novinky, ktoré si od 1. júna 2018 budeme môcť užívať aj na Slovensku a v Českej republike. Za veľkého potlesku predstavila aj limitovanú edíciu Dr. Nona – Kleopatra luxusná edícia, ktorá obsahuje luxusné, omladzujúce a intenzívne vypínacie produkty.

V jednotlivých tematických celkoch predstavila skladby produktov, ktoré sú odporúčané na kontrolu hmotnosti, na detoxikáciu organizmu, pre športovcov, pre ženy v zrelom veku, pre mužov a zdravú sexualitu alebo pre tých, ktorí sa chcú zbaviť zlozvykov, ako je fajčenie či pitie alkoholu. Nechýbali ani produkty pre tehotné ženy, bábätká a podobne. Potešilo nás, že táto jej prezentácia bude publikovaná a preložená aj do slovenského jazyka.

  

Pár viet venovala svojej novej činnosti, Misii Antirak, ktorá pre ňu, ako onkodermatologičku, veľmi veľa znamená. Vyzvala ďalších vedcov a lekárov, aby sa k nej pridali a vytvorili tím odborníkov, ktorí bude pracovať na vývoji lieku na rakovinu.

V záverečnej časti boli moderátorom na pódium pozvaní distribútori a lídri spoločnosti Dr. Nona Slovensko a Česko. Za šírenie informácií o produktoch vo svojich regiónoch a výsledky, ktoré dosiahli v roku 2017, získali ocenenia z rúk pani Dr. Nony Kuhiny a jej manžela Michaila Schneersona.

Niekoľkokrát som ju počula hovoriť o produktoch, o vývoji nových a vylepšovaní existujúcich receptúr či o skúsenostiach s jej pacientmi. Opäť som sa presvedčila, že produkcia Dr. Nona prináša niečo ojedinelé a svojim zložením aj účinkom efektívne. Pani Dr. Nona Kuhina spomenula fakt, že i konkurencia rozpráva o spoločnosti Dr. Nona veľmi pekne a s rešpektom, čo rovnako svedčí o jej výnimočnosti a vysokej kvalite.

Pani Dr. Nona a jej manžel prijali opäť pozvanie a v budúcom roku sa môžeme tešiť na ich návštevu. Bude nám cťou, ak Svet Dr. Nona bude pritom 🙂
Dovidenia v roku 2019.

TOP

X