Odborné poradenstvo a pomoc klientom s riešením ich problémov poskytujem zadarmo. Ako odborná poradkyňa som k dispozícii každému, kto potrebuje odpovede na otázky týkajúce sa svojho zdravia či starostlivosti o pokožku a pleť, aj v súvislosti s krásou. Ako nástroj k dokonalému výsledku využívam produkty Dr. Nona, s ktorými mám vlastnú skúsenosť. Ako bývalá onkologická pacientka som tieto produkty využívala, a to najmä na regeneráciu a rekonvalescenciu.

Prečo si vybrať poradenstvo odo mňa?

Mám praktické a odborné znalosti získané na workshopoch, školeniach a seminároch, ktoré boli vedené aj pani Dr. Nonou Kuhinou osobne.

Od novembra 2018 som tu pre vás aj ako odborný poradca pre základnú výživu a člen Aliancie výživových poradcov, Slovensko.

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý z produktov je pre vás najlepší, poskytnem vám odborné poradenstvo už pred nákupom.

Garantujem vám maximálnu ústretovosť, ochotu a snahu nájsť odpovede, ale aj riešenia v otázkach vášho zdravia či krásy.

Ako kvalifikovaná výživová poradkyňa a členka Aliancie výživových poradcov SR, mám oprávnenie vykonávať poradenstvo aj v tejto oblasti. 

Potrebujete pomôcť a poradiť? Kontaktujte ma a spoločne nájdeme pre Vás to pravé riešenie.

"Tajomstvo produktov Dr. Nona tkvie v archebaktérii a v patentovanej technológii – formula Halo Complex™."

Čo zahŕňa moje odborné poradenstvo?

V rámci individuálneho poradenstva vám pomôžem vybrať produkt, ktorý bude pre vás a váš problém vhodný a priblížim vám jeho účinky a dávkovanie.

Získate priestor na viac otázok týkajúcich sa vášho zdravia a krásy. Ako poradca pre základnú výživu poskytujem služby aj pri znižovaní nadváhy.

S registráciou získate prístup do uzavretých skupín na sociálnych sieťach, kde budete mať možnosť získavať pravidelné informácie a diskutovať s ostatnými užívateľmi produkcie.

Okrem osobného poradenstva vám vždy poskytnem aj aktuálne informácie o akciách a eventoch, cenách, zľavách a ďalších benefitoch v spoločnosti Dr. Nona.

Zaregistrujte sa a využite príležitosť dozvedieť sa viac. Čaká na vás mnoho výhod, zliav a stále tie najaktuálnejšie informácie.

O mne

Volám sa Darina Kačalová a žijem v Prešove.  

Som matkou dvoch dospelých detí a šťastnou dvojnásobnou babičkou, čo by mohlo poukazovať na moje životné skúsenosti.

Radím klientom, ako sa starať o telo i duševnú pohodu a vediem ich k zdravému spôsobu života, aby našli vlastnú spokojnosť, radosť aj šťastie. Do všetkého, čo robím, vkladám tvorivú energiu a empatiu. Stala sa zo mňa skúsená inšpiratívna motivátorka a poradkyňa.

Som nezávislá zástupkyňa Dr. Nona

Prečítať viac